Архієпископ Феодосій співслужив керуючому справами УПЦ митрополиту Антонію у Введенському чоловічому монастирі столиці (+ВІДЕО)

22 березня, у п’ятницю другої седмиці Великого посту, у день пам’яті сорока Севастійських мучеників та засновниці Свято-Введенського монастиря м.Києва преподобної Димитри Київської, у Свято-Введенському монастирі була звершена Божественна літургія. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Гурій (Кузьменко); вікарій Київської Митрополії архієпископ Бучанський Пантелеімон; вікарій Київської Митрополії архієпископ Городницький Олександр; вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій; архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій; намісник обителі архієпископ Фастівський Даміан; вікарій Хустської єпархії єпископ Угольський Антоній; вікарій Черкаської єпархії єпископ Золотоніський Іоанн, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також братія обителі та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія митрополит Антоній звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Літургією були піднесені молитви за єдність Православної Церкви та мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Керуючий справами УПЦ привітав усіх зі святами та побажав допомоги Божої у проходженні Великого посту.

Після закінчення Літургії був відслужений молебень перед мощами преподобної Димитри Київської, святі мощі якої почивають в обителі.

Прес-служба КДА

« Фев