Напередодні свята апп.Петра і Павла архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі

11 липня, напередодні дня пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон; архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Яготинський Серафим, Боярський Феодосій, Ніжинський і Прилуцький Климент, Вінницький і Барський Варсонофій; єпископи: Фастівський Даміан, Олександрійський і Світловодський Боголєп, Хотинський Веніамін, Баришівський Віктор, чисельне лаврське духовенство та гості обителі.

Святі первоверховні апостоли Петро і Павел особливо шануються Святою Церквою. Кожен із них поніс великі подвиги на ниві проповіді Євангелія. Життя апостола Петра дає нам приклад дивовижного милосердя Божого: навіть після трикратного зречення Господь поновлює його в апостольському достоїнстві. Апостол Павел спочатку був гонителем християн, але після явлення йому Господа стає проповідником Царства Небесного. Обидва апостоли відрізнялись особливою відданістю Богу, потерпіли багато гонінь від противників християнства та були вбиті у Римі у 67 році.

За богослужінням молились парафіяни Києво-Печерської Лаври та паломники.

Завтра Предстоятель очолить Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Початок богослужіння о 8:30.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ