В день пам’яті апп.Петра і Павла архієпископ Феодосій співслужив Предстоятелю у Києво-Печерській Лаврі (+ВІДЕО)

12 липня 2021 року, у день пам’яті святих первоверховних апостолів Петра і Павла, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій; архієпископи: Гурій (Кузьменко), Бучанський Пантелеімон, Черкаський і Канівський Феодосій, Фастівський Даміан, Олександрійський і Світловодський Боголєп, Васильківський Миколай; єпископи: Згурівський Амвросій, Вишневський Спиридон, Бородянський Марк, Корсунь-Шевченківський Антоній, духовенство Лаври та гості монастиря.

За богослужінням піднесли сугубі молитви про припинення епідемії, про лікарів та одужання хворих.

Після відпусту з нагоди тезоіменитства виголосили многоліття митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу.

Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді. Архіпастир розповів вірянам про життя і подвиг апостолів Петра і Павла. За словами Предстоятеля кожен з апостолів є для нас зразком певних чеснот: апостол Петро – ревності і твердості у вірі, апостол Павел – смирення і неймовірного працелюбства.

Потім Блаженніший владика привітав владику Павла, який носить ім’я обох первоверховних апостолів (ім’я апостола Петра – у Хрещенні). Намісник Лаври подякував Предстоятелю, архієреям, духовенству та усім вірянам за молитви, труди і терпіння.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

« Фев