Архієпископ Феодосій привітав найстарішого клірика та рукоположив двох нових кліриків для Черкаської єпархії

11 липня, напередодні свята первоверховних апостолів Петра і Павла, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув з архіпастирським візитом до Свято-Покровського собору міста Сміла. Незмінним настоятелем цього храму вже понад 25 років є протоієрей Петро Дмитрук – найстаріший клірик Черкаської єпархії, благочинний Смілянського округу, рідний брат спочилого у Господі митрополита Черкаського Софронія.

Владика Феодосій звершив Божественну літургію, за якою висвятив мирянина Сергія Пащенка на диякона, а диякона Віталія Почтового – на ієрея.

Крім протоієрея Петра Дмитрука владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк та благочинні: Канівського округу протоієрей Георгій Почтовий (молодший), Городищенського округу протоієрей Іоанн Жигало, Кам’янського округу протоієрей Георгій Пограничний, а також клірики Смілянського благочинного округу.

По завершенні Божественної літургії владика Феодосій вимовив проповідь, привітав з Днем тезоіменитства та нагородив благословенною Грамотою протоієрея Петра Дмитрука та благословив іменинника святим образом Божої Матері «Троєручиця», пам’ять якого звершується саме сьогодні.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев