Архієпископ Феодосій в ток-шоу «Український формат» (ВІДЕО)

Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій взяв участь в ток-шоу журналіста і ведучого В’ячеслава Піховшека “Український формат” на “Першому Незалежному” телеканалі.

При Зеленському спало загострення антицерковних настроїв влади, але градус напруження може піднятися в будь-який момент, адже вектор політики проти УПЦ не змінився, сказав архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій (Снігірьов) в ефірі каналу «Перший незалежний».

«Політичний вектор не змінився, – відповів ієрарх на питання журналіста про зміну ставлення до Церкви після зміни влади в Україні. – Спало напруження ситуації. Але градус напруження в будь-який момент можна підігріти до білого стану, це очевидно. А вектор зовсім не змінився».

Владика Феодосій проілюстрував свою тезу конкретними фактами.

«Не скасовані антицерковні закони, – підкреслив він. – Антицерковна пропаганда конкретно проти УПЦ у суспільстві триває через ряд певних ЗМІ. Створюється образ ворога з віруючого Української Православної Церкви, хоча кожен віруючий нашої Церкви – це такий самий громадянин України зі своїми правами не тільки вільно сповідувати свою віру, але і цивільними правами».