Парафія на честь свт.Іоасафа Бєлгородського Другого шевченківського благочиння відзначила престольне свято

1DSC_015823 грудня, у середу 30-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день пам’яті святителя Іоасафа Бєлгородського парафія на честь святителя Другого шевченківського благочиння столиці відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії очолив керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій.

Його Преосвященству співслужили: єпископ Васильківський Миколай, благочинний Другого шевченківського благочиння, настоятель храму протоієрей Віталій Бойко, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія зі словами проповіді до присутніх звернувся протоієрей Віталій Бойко.

Отець Віталій закликав вірних життям своїм наслідувати подвиг святителя у служінні Богу і людям, а на завершення священик побажав присутнім: «Нехай за молитвами святителя Іоасафа милосердний Господь зберігає нашу Церву, наш боголюбивый народ, нашу країну та дарує всім мир» .

Після сугубої єктенії преосвященний Миколай підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Після урочистого Богослужіння владики, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму та звершили чин славлення біля храмової ікони на честь святителя Іоасафа, єпископа Бєлгородського.

На завершення урочистостей єпископ Феодосій подякував владиці Миколаю за спільну молитву і служіння в цей святковий день і передав настоятелю, духовенству та громаді храму поздоровлення з престольним святом і благословення від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Київська Митрополія УПЦ

« Мар