Архієпископ Феодосій взяв участь у молебні з нагоди початку нового навчального року перед мощами прп.Нестора Літописця

1 вересня 2020 року, після Божественної літургії та урочистого акту відбувся хресний хід до Хрестовоздвиженського храму на Ближніх печерах, де Предстоятель очолив молебень на початок нового навчального року перед мощами преподобного Нестора Літописця.

Після молебню Блаженніший владика побажав студентам терпіння, старанності і мужності на ниві навчання, а вчителям – щоб вони викладали з радістю і були зразком втілення богословських знань. ”Цим відрізняється духовна школа від інших навчальних закладів: те, що ми вчимо у духовній школі, ми намагаємось втілити у своє життя. І коли людина має цю гармонію знання і довіру до Бога, виконання цих знань, то це є добрий християнин і добрий пастир”, – наголосив Архіпастир.

Наприкінці Блаженніший владика благословив студентів та викладачів на навчання та окропив святою водою.

Март 2024
« Фев