Архієпископ Феодосій взяв участь у Великому освяченні приділу столичного храму на честь преподобного Сергія Радонезького (+ВІДЕО)

17 листопада, у неділю 22-гу після П’ятидесятниці, на запрошення благочинного Солом’янського благочиння м.Києва та настоятеля столичного храму на честь прп.Сергія Радонезького протоієрея Ярослава Шовкеника, архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у Великому освяченні нижнього приділу цього храму на честь благовірного князя Олександра Невського.

Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, якому також співслужили: митрополит Львівський і Галицький Філарет, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник, благочинні міста Києва, духовенство храму та гості у священному сані.

На Малому вході митрополит Антоній відзначив кліриків храму богослужбових нагород.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту митрополит Антоній передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство і парафіян храму, вручив благодійникам та активним парафіянам церковні нагороди.

За матеріалами прес-служби КДА