Архієпископ Феодосій взяв участь в урочистостях Конотопської єпархії (+ВІДЕО)

5 липня, в день святкування Дубовичцької ікони Пресвятої Богородиці, на місці явлення цього чудотворного образу в селі Дубовичі Конотопської єпархії в Сумській області була здійснена Соборна архієрейська Літургія. Богослужіння очолив митрополит Почаївський Володимир. Його Високопреосвященству співслужили архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Путивльський Антоній та численне духовенство єпархії.

Після читання святого Євангелія Високопреосвященніший владика Феодосій виголосив проповідь.

За літургією була піднесена молитва за мир в Україні.

На запричасному вірші митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами настанови та вітання.

По завершенні Літургії були піднесені молитви до Пресвятої Богородиці, святого великомученика Георгія і священномученика Харлампія, після чого Високопреосвященніший владика Роман подякував священнослужителів і віруючих за спільну молитву та привітав усіх зі святом.

Дивіться ще фотоальбом сайту Конотопської єпархії:

Липень 2022
« Чер