Архієпископ Феодосій звершив Літургію в день свята Преображення Господнього

19 серпня, у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Введенському Обиденному храмі на Теремках-1 в м.Києві. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій звернувся зі словом привітання до багаторічної співробітниці храму Ольги Веремеєнко, яка відмітила в ці дні своє 60-річчя. Високопреосвященний владика від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія привітав трудівницю і вручив їй високу церковну нагороду – орден святої рівноапостольної княгині Ольги, а від імені духовенства та парафіян підніс букет квітів.

Після проповіді відбулося традиційне для цього дня освячення плодів нового врожаю – винограду, яблук і груш.

19 серпня за новим стилем (6 серпня за старим) Свята Православна Церква святкує День Преображення Господнього. Свято встановлене в пам’ять Преображення Господа нашого Іісуса Христа перед учнями на горі Фавор. Ця євангельська подія показує, що в Іісусі Христі з’єднані два єства, тобто природи: божественне і людське. Під час Преображення божественна природа Христа не змінювалася, але з’явилася в Його людській природі. За словами святителя Іоанна Златоуста, воно відбулося, «щоб показати нам майбутнє преображення єства нашого і майбутнє пришестя Христа на хмарах у славі з ангелами».

« Фев