Архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в храмі c.Ковтуни

26 лютого 2021 року, в день пам’яті святителя Серафима (Соболєва), архієпископа Богучарського і святителя Василія (Богдашевського), архієпископа Канівського, архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію в Покровському храмі c.Ковтуни Золотоніського району.

Його Високопреосвященнству співслужило духовенство Черкаської єпархії та гості з Кременчуцької єпархії.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь і привітав з 50-річчям настоятеля храму протоієрея В’ячеслава Плітку. Також у зв’язку з особистим ювілеєм Владика Феодосій вручив отцю В’ячеславу орден Української Православної Церкви святителя Феодосія Чернігівського.

В цей же день Керуючий Черкаською єпархією відвідав Свято-Успенський собор м.Золотоноша, в якому Владика є настоятелем. Архіпастир у супроводі намісника собору благочинного Золотоніського округу протоієрея Сергія Снопка оглянув хід робіт з благоустрою собору і намітив освячення лівого соборного бокового вівтаря на честь свт.Миколая Чудотворця.

« Фев