Єпископ Боярський Феодосій очолив соборне служіння настоятелів храмів Подільського району

За доброю традицією що склалася, на 4-й день Різдва Христового, 10 січня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Петропавлівському храмі в Подільському районі м.Києва була звершена соборна Божественна літургія. Богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним вікаріатством столиці, у співслужінні благочинного Подільського району протоієрея Тимофія Костюченко та настоятелів храмів, розташованих на Подолі.

На закінчення Літургії Преосвященний владика передав від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія отцю благочинному та настоятелям привітання з Різдвом Христовим, благопобажання і благословення на подальші труди на благо Православної Церкви.

Діти, що молилися в цей святковий день у храмі, отримали з рук владики солодкі подарунки.
[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Мар