Єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю в день священномученика Климента Римського

8 грудня, у день пам’яті священномученика Климента Римського, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Києва.

Його Блаженству співслужили голова Церковного суду УПЦ, митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький Феодор, керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, благочинний Троїце-Сергієвої Лаври архімандрит Павел (Кривоногов), а також численне духовенство столиці.

Цього дня до Свято-Ольгинської парафії з Києво-Печерської Лаври була привезена для поклоніння чесна глава священномученика Климента Римського.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння був звершений короткий молебень перед іконою священномученика Климента, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх присутніх із днем пам’яті шанованого на українській землі святого.

Нагадуємо, що сьогодні ввечері та завтра вранці в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбудуться урочисті богослужіння з нагоди 25-річчя архієрейської хіротонії Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Початок богослужінь о 17:00 та 9:00 відповідно.

Прес-служба Української Православної Церкви