В день пам’яті свщмч.Климента, єпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю УПЦ у столичному храмі рівноап.кн.Ольги

8 грудня, в день пам’яті святого священномученика Климента, єпископа Римського, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі рівноапостольної княгині Ольги Другого дарницького благочиння м.Києва.

Його Блаженству співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Яготинський Серафим, єпископи: Боярський Феодосій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан та численні представники духовенства столиці.

Під час Божественної літургії Предстоятель звернувся до присутніх у храмі зі словами проповіді про важливість життєвого прикладу священномученика Климента для кожного християнина.

За богослужінням єпископ Ірпінський Климент звершив дияконську хіротонію.

Прес-служба Української Православної Церкви

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]