Напередодні дня пам’яті рівноап.кн.Володимира єпископ Боярський Феодосій взяв участь в урочистому всенічному бдінні у Володимирському храмі Севастополя

Увечері 27 липня, напередодні дня пам’яті рівноап.кн.Володимира, у Володимирському соборі міста Севастополя (усипальниці адміралів) всенічне бдіння очолив митрополит Астанайський і Казахстанський Олександр. Главі Православної Церкви Казахстану співслужили: митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, архієпископ Елістинський і Калмицький Юстиніан, архієпископ П’ятигорський і Черкеський Феофілакт, єпископ Львівський і Галицький Філарет, вікарій Київської єпархії єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ахтубинський і Єнотаївський Антоній; благочинний Севастопольського церковного округу протоієрей Сергій Халюта, настоятель Володимирського собору протоієрей Олексій Тупиков, духовенство Севастопольського благочиння, священнослужителі, які прибули з архіпастирями.

Для молитовного поклоніння віруючим в собор був доставлений ковчег зі святими мощами рівноапостольного князя Володимира.

На завершення богослужіння митрополит Астанайський і Казахстанський Олександр передав учасникам богослужіння благословення Предстоятеля Руської Православної Церкви Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і привітав митрополита Лазаря, архіпастирів, священнослужителів і мирян зі святкуванням 1000-річчя преставлення Хрестителя Русі.

Після закінчення всенічного бдіння архіпастирі відвідали нижній Свято-Нікольський храм собору – усипальницю російських адміралів і морських офіцерів.

За матеріалами сайту Сімферопольської і Кримської єпархії

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'” lightbox=”true”]