Коментар єпископа Боярського Феодосія з приводу підпалів храмів

Еп. Феодосий

Коментар Преосвященного Феодосія, єпископа Боярського, керуючого Північним вікаріатством міста Києва з приводу нового (третього) підпалу храму на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радосте», що біля меморіалу Бабин Яр.

Єпископ Феодосій: «Це – цілеспрямований напад на Церкву»

— Це не просто акт вандалізму, а свідоцтво того, що в нашому суспільстві градус негативу і агресії дуже високий. Ще сумніше від того, що ця подія вже втретє повторюється в Бабиному Яру — меморіалі пам’яті жертв фашистської агресії 70-річної давності. Тут, окрім єврейського населення Києва, покояться знищені фашистами священнослужителі і миряни нашої Церкви. Про всі жертви нацизму в Бабиному Яру постійно моляться в храмі «Всіх скорботних Радосте», який хтось так наполегливо намагається спалити.

Стає зрозумілим те, що в цьому злочині не видно замаху на матеріальні цінності (жодних цінностей в цьому храмі просто немає), і це не побутове хуліганство (храм знаходиться у далечині від житлового району), а це — цілеспрямований напад на Церкву. Про це ж свідчить і відео зйомка з минулого підпалу. І листівки, які залишають після себе вандали.

Маємо надію, що органи внутрішніх справ все-таки знайдуть злочинців і притягнуть їх до відповідальності.

Прес-служба Київської Митрополії

« Мар