Архієрейська Літургія у Свято-Троїцькому храмі м.Золотоноша у свято Іверської ікони Пресвятої Богородиці (+ВІДЕО)

25 лютого 2023 р., у свято Іверської ікони Пресвятої Богородиці та день пам’яті всіх преподобних отців, що в подвизі просіяли, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі м.Золотоноша. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Золотоніського округу протоієрей Сергій Снопок, настоятель храму протоієрей Георгій Басаараб і духовенство благочиння.

На Малому вході, за старанне служіння Церкві Христовій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий єпархією нагородив настоятеля Свято-Троїцького храму м.Золотоноша протоієрея Георгія Басаараба правом носіння митри.

На богослужінні було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Наприкінці Літургії митрополит Феодосій звернувся до парафіян храму з проповіддю про смирення як чесноту, що об’єднує Пресвяту Богородицю зі святими подвижниками. Наприкінці архіпастирського слова владика нагородив благословенними грамотами помічників настоятеля Свято-Троїцького храму, які розділяють зі своїм пастирем щоденну працю з благоустрою парафії.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

« Фев