Митрополит Чорногорський і Приморський Іоанникій увійшов до складу правозахисного об’єднання “Церква проти ксенофобії та дискримінації”

У коментарі про своє рішення митрополит Іоанникій заявив: “Ми підтримуватимемо вірян Української Православної Церкви і всіляко сприятимемо тому, щоб на міжнародному рівні вірянам з України було надано міжнародний захист і підтримку. Також учасники правозахисного об’єднання мають намір просувати на міжнародному рівні порядок денний подальшого зміцнення прав вірян Чорногорії та захисту Православ’я в країнах, де це дійсно необхідно”.

Нагадаємо, що раніше правозахисне об’єднання “Церква проти ксенофобії та дискримінації” розповсюдило прес-реліз у Женевському прес-клубі про проблеми вірян УПЦ pressclub.ch, а митрополит Черкаський і Канівський Феодосій дав низку інтерв’ю ЗМІ на цю тему.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Липень 2024