В день святкування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» митрополит Феодосій очолив Літургію в Красногірському жіночому монастирі

29 квітня 2022 р., в Світлу П’ятницю, в день святкування ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Божественну літургію в Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили вікарний єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, благочинний у справах монастирів Черкаської єпархії, секретар єпархії прот.Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу прот. Сергій Чумак, благочинні Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївських округів, клірики єпархії.

За богослужінням молилися насельниці Свято-Покровської Красногірської обителі на чолі з ігуменею Арсенією, а також настоятелька Свято-Троїцького Мотронінського монастиря ігуменя Іларія з сестрами.

На Малому вході за ревне служіння Православній Церкві митрополит Феодосій нагородив клірика Красногірського монастиря ієрея Іоанна Помазанка правом носіння золотого наперсного хреста.

Після закінчення Літургії владика Феодосій привітав присутніх зі світлими днями Пасхи Христової і вимовив проповідь.

Потім відбулася хресна хода навколо монастирських храмів до чудотворного джерела, де було звершено чин освячення води. Архієреї окропили нею присутніх, а також територію монастиря з його спорудами.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

Серпень 2022