Митрополит Феодосій очолив престольне свято в монастирі Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси

21 вересня, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій очолив Літургію у монастирі Різдва Пресвятої Богородиці м.Черкаси, де сьогодні відзначається престольне свято.

Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, а також братія обителі і гості в священному сані.

За богослужінням була вознесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

На завершення богослужіння відбувся Хресний хід навколо храму та молебень перед іконою Різдва Пресвятої Богородиці. По завершенні митрополит Феодосій привітав владику Іоана, насельників і прихожан обителі зі Святом, а також виголосив проповідь.

Октябрь 2021