Митрополит Феодосій освятив Хрестовий домовий храм на честь Собору 12-ти Апостолів при Черкаському єпархіальному управлінні

19 лютого 2022 р. митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив велике освячення домового Хрестового храму на честь Собору дванадцяти Апостолів при Черкаському єпархіальному управлінні.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк і благочинний Черкаського округу протоієрей Сергій Чумак.

Також за богослужінням молилися вікарні архієреї Черкаської єпархії – архієпископ Золотоніський Іоанн і єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній.

Після освячення храму відбулася Божественна літургія, під час якої митрополит Феодосій рукоположив у сан диякона інока Сергія (Рудомана), адміністратора інтернет-ресурсів Черкаської єпархії.

На богослужінні співав хор духовенства м.Черкаси під керуванням ієрея Назарія Княжука.

По завершенню літургії владика привітав присутніх зі значною подією у житті співробітників єпархіального управління і подякував усім, хто взяв участь в облаштуванні та благоустрої храму.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар