Выбрать страницу

РІШЕННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ЄПАРХІАЛЬНОЇ РАДИ від 2 березня 2022 року

РІШЕННЯ
Черкаської Єпархіальної Ради
від 2 березня 2022 року

1. Під час воєнних подій, які торкнулися всіх верств нашого суспільства, духовенству, чернецтву та мирянам Черкаської єпархії благословляється прикласти всіх зусиль для допомоги нашому народу в цей непростий час випробувань. Благословляється всебічна участь у волонтерській діяльності, організація харчування потребуючих, фінансова та матеріальна допомога, організація укриття та бомбосховищ при церковних будівлях, збір одягу та всього необхідного для військовослужбовців та біженців тощо.

2. Благословляється посилення молитов за страждаючий український народ та найскоріше припинення бойових дій. Храми Черкаської єпархії повинні бути завжди відкриті, а молебні за встановлення миру в Україні повинні відбуватися по можливості щоденно. Треба наголошувати людям на необхідності якмога частішої сповіді та Причастя святих Христових Таїн, особливо для тих, хто відправляється в зони бойових дій.

3. У всіх храмах і монастирях Черкаської єпархії благословляється оголосити Звернення Священного Синоду Української Православної Церкви від 28 лютого 2022 року щодо війни в Україні, яке являється вираженням офіційної позиції всієї нашої Церкви та зокрема Черкаської єпархії, її правлячого та вікарних архієреїв.

4. У зв‘язку з тим, що, користуючись нашою спільною бідою – війною – дехто штучно нагнітає аргресію по відношенню до Української Православної Церкви та постійно шукає приводів для ії ескалації, одним з яких є поминання Святішого Патріарха Кирила на богослужіннях, благословляється тимчасове призупинення цього поминання там, де воно сьогодні представляє загрозу для Церкви.

5. Окремо звертаємося до отців благочинних та духовенства єпархії: докладіть всіх зусиль, щоб зберегти корабель Української Православної Церкви та Черкаської єпархії незламним та непохитним під час війни. Зробіть все, щоб нікому не дозволити зараз розхитати його, якими би благими намірами це не виправдовувалося! Не ставайте нерозумними слугами диявола! В цей час тяжких випробувань для нашої Церкви, не робіть черговий розкол під будь-якими гаслами. Хто захитався – станьте рівно на ноги. З Божою допомогою все буде добре. Не слухайте провокаторів та не приймайте для себе емоційних рішень. Всі питання канонічного впорядкування в Церкві можна буде розглядати, коли настане мир. А він обов‘язково настане! Згуртуймося сьогодні разом, щоб перейти цю прірву війни, щоб зберегти, не розгубивши, не втративши нашу Матір – Українську Православну Церкву!

Количество просмотров: 511

Цей запис також доступний на: Russian

ОСТАННІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР НОВИН

Март 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Відео-новини єпархії

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!