У Черкасах освячено новий православний храм

27 травня 2021 року архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Чин Великого освячення храму на території Черкаського хімічного заводу «Азот». Будівництво Дому Божого було звершено силами і засобами керівництва і співробітників підприємства.

Перед початком освячення владика Феодосій розповів парафіянам про важливе символічне значення священнодійств, які будуть зараз відбуватися, і привітав присутніх з тим, що вони є безпосередніми учасниками радісної події народження храму Божого.

Далі Високопреосвященний владика звершив Чин освячення нового храму на честь святого великомученика Димитрія Солунського, в престол якого була поміщена частка святих мощей преподобномученика Макарія, Переяславського і Канівського чудотворця.

Архієпископу Феодосію співслужило духовенство Черкас.

Після закінчення Чину освячення владика подякував керівництву і працівникам підприємства за труди, які вони зробили для будівництва Дому Божого і вручив орден святого великомученика Георгія Побідоносця директору підприємства Склярову Віталію Леонідовичу. Благословенні грамоти Черкаської єпархії були вручені співробітникам, які активно попрацювали в святій справі храмобудування, завдяки яким «АЗОТ» тепер має свій храм.

Після звершення Чину керівництво підприємства провело для Владики і гостей екскурсію по території заводу.

« Фев