У Черкаській єпархії з’явилася ще одна чернеча громада

На Черкащині, з благословення архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія, заснована ще одна жіноча чернеча громада – на честь ікони Божої Матері «Аз есмь с вами и никтоже на вы».

Громада, яка складається з декількох сестер у Христі, влаштувалася в с.Мельники Чигиринського району. Сестри ведуть відокремлене молитовне життя, облаштовують храм, будують чернечі келії, мають невелике підсобне господарство.

Розпорядженням Керуючого єпархією архієпископа Феодосія старшою сестрою громади призначена інокиня Ієрофея (Штефура).

Відвідуючи сестер і надаючи їм напуття, владика Феодосій побажав їм Божих благословень в створенні як внутрішнього, духовного життя, так і в облаштуванні життя общинного. Якщо Господь благословить це починання, і сестринство розшириться і зміцниться духовно, то в Священний Синод Української Православної Церкви буде подано клопотання Керуючого Черкаською єпархією архієпископа Феодосія про благословення і заснування на базі сестринства повноцінного жіночого монастиря.

На сьогоднішній день в Черкаській єпархії діє 8 монастирів: 5 жіночих і 3 чоловічих, в яких трудиться 218 насельників і насельниць, з яких 141 в постригу.

« Мар