У Черкаській єпархії вшанували Дубенську ікону Божої Матері

26 травня, у свято Преполовіння П’ятидесятниці, день вшанування Дубенської ікони Божої Матері, Високопреосвященніший Митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент на запрошення Високопреосвященнішого Архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія очолив Божественну літургію в соборному храмі Покровського Красногірського жіночого монастиря Черкаської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили Преосвященніший єпископ Згурівський Амвросій, вікарій Бориспільської єпархії, Преосвященніший єпископ Ладанський Феодосій, вікарій Ніжинської єпархії та численне духовенство.

Після читання Святого Євангелія до сестер і богомольців обителі зі словом проповіді звернувся Єпископ Ладанський Феодосій.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після одпусту літургії Високопреосвященніший Митрополит Климент звернувся до пастви зі словом повчання, привітав настоятельку монастиря ігуменю Арсенію та сестер зі святом Дубенської ікони Божої Матері та благословив усіх.

За давньою традицією Чудотворну Дубенську ікону було обнесено хресною ходою по келіях і приміщеннях монастиря з читанням акафісту Пресвятій Богородиці.

Владика Климент також звершив заупокійні літії на могилах блаженноспочилого Митрополита Іринея (Семка), ігуменій та сестер обителі.

Напередодні свята Високопреосвященніший Митрополит Климент у співслужінні Преосвященнішого єпископа Феодосія звершив всенічне бдіння в Покровському храмі Красногірського жіночого монастиря.

orthodox.cn.ua

« Фев