На сороковий день після смерті Митрополита Київського і всієї України Володимира у Києво-Печерській Лаврі звершили поминальне богослужіння

Sorokovoi_den_po_Predstoiateliu_Mitropolitu_Vladimiru_413 серпня, в сороковий день по смерті Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, на площі перед Дальніми печерами Лаври була звершена Божественна Літургія.

Заупокійне богослужіння очолив Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій у співслужінні сонму ієрархів Української Православної Церкви, столичного духовенства, а також братії Києво-Печерської лаври в священному сані.

На завершення богослужіння владика Онуфрій звернувся до всіх віруючих з архіпастирським словом.

По закінченні Літургії перед могилою покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира була відслужена панахида.

Пресс-служба УПЦ