Єпископ Боярський Феодосій звершив богослужіння престольного свята у “Київському Єрусалимі”

29 травня, в день Вознесіння Господнього і день пам’яті преподобного Феодора Освяченого, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Феодора Освяченого – відроджуваному «Київському Єрусалимі» в Шевченківському районі столиці.

Преосвященному владиці співслужили настоятель храму протоієрей Петро Семащук і духовенство міста. По завершенні Літургії відбувся святковий хресний хід, по закінчення якого єпископ Феодосій привітав прихожан з престольним святом і виголосив проповідь.

Після богослужіння Преосвященний владика оглянув художню авторську виставку парафіянина храму, викладача коледжу технології та дизайну А.Н. Кота, твори якого присвячені поезії Псалтирі.

[wzslider autoplay=”true” transition=”‘flash'”]