У день пам’яті ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у Красногірському жіночому монастирі відбулася соборна архієрейська Літургія

7 травня, у Світлу П’ятницю, коли Православна Церква згадує пам’ять чудотворного образу Божої Матері «Живоносне Джерело», Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій очолив урочистості у Покровському Красногірському жіночому монастирі. Разом з владикою служили Високопреосвященний архієпископ Васильківський Николай, вікарій Київської митрополії та Преосвященний єпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії. Архієреям співслужили клірики Черкаської єпархії, а також духовні особи – гості з Києва. За богослужінням були присутні насельниці Красногірської обителі на чолі з ігуменією Арсенією.

Архіпастирі звершили Божественну літургію пасхальним чином. На прохання владики Феодосія зі словом проповіді до присутніх звернувся архієпископ Васильківський Миколай.

За літургією була виголошена молитва за мир в Україні.

По завершенні відбувся хресний хід довкола монастирських храмів до чудотворного джерела, де архієпископ Феодосій освятив нову каплицю над джерелом, звершив освячення води і окропив нею присутніх, а також територію монастиря з його спорудами.

Владика подякував настоятельниці обителі ігумені Арсенії з сестрами за ревне служіння та непохитне стояння в православній вірі.

Владика також привітав з ювілеєм матушку Василину Чумак – дружину благочинного Черкаського округу прот.Сергія, вручивши їй благословенну Грамоту Черкаської єпархії.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар