У свято Стрітення Господнього єпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння в храмі на Оболоні

15 лютого, у свято Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в храмі на честь Різдва Христового в Оболонському районі м.Києва.

Його Преосвященству співслужили благочинний Оболонського району протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Олександр Голод, духовенство столиці. У цей день настоятель храму святкував 10-річчя свого пастирського служіння.

За заслуги перед Українською Православною Церквою та у зв’язку з десятиріччям священицької хіротонії, протоієрей Олександр Голод був удостоєний Блаженнішим Митрополитом Володимиром ордена УПЦ святителя Феодосія Чернігівського, який з благословення Блаженнішого владики поклав на ювіляра Преосвященний єпископ Феодосій.

[wzslider autoplay=”true”]

« Мар