В другу річницю преставлення митрополита Софронія (Дмитрука) в Черкасах молитовно вшанували його пам’ять

22 червня 2022 року виповнилося два роки з дня кончини приснопам’ятного митрополита Софронія (Дмитрука). Цього дня митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив заупокійну Божественну літургію в Архангело-Михайлівському кафедральному соборі м.Черкаси. Його Високопреосвященству співслужило духовенство єпархії.

За богослужінням молилися вікарій Черкаської єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній, настоятелька Мотронинського жіночого монастиря ігуменя Іларія і настоятелька Красногірського жіночого монастиря ігуменя Арсенія з сестрами.

Після закінчення Літургії було звершено панихиду на могилі багаторічного керуючого Черкаською єпархією митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

Після панихиди сестрами Марфо-Маріїнської обителі милосердя на території собору було організовано поминальний обід по покійному владиці.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Лют