Видано ілюстрований тематичний календар Черкаської єпархії

З благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія вийшов з друку церковний календар на наступний 2022 рік, який для Черкаської єпархії є ювілейним: вона відзначатиме 30-річчя свого утворення. Це перше видання такого високого рівня оформлення та поліграфії. Окрім визначних церковних дат календар містить фотографії відомих єпархіальних храмів і монастирів, настанови Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія про духовне життя, а також портрети благочинних єпархії, які опікуються духовним життям своїх округів. До того ж самі ілюстрації зроблені в стилістиці фотоживопису, що додає виданню особливий естетичний вигляд.

Оскільки загальна кількість теріторіальних благочинних округів у Черкаській єпархії становить 12, то кожному з них присвячений окремий календарний місяць.

Відкривається ж календар словами митрополита Феодосія:
«30-річний ювілей Черкаської єпархії, який ми відзначаємо 2022 року, — це шлях неухильного розвитку, розбудови святих храмів і монастирів, відродження знищених святинь, історичної правди про наших страждальців, подвижників православної віри й благочестя. Це шлях, яким ми продовжуємо впевнено рухатися далі, дивитися у майбутнє з оптимізмом, спираючись як на здобутки, які вже маємо, так і на енергію сьогоднішніх зусиль, сьогоднішніх планів, на широку підтримку черкаського духовенства та боголюбивої черкаської пастви».

Зазначимо, що до 30-річчя Черкаської єпархії планується ще декілька цікавих видань: це, передусім, змістовний та ілюстрований альбом про минувшину та сучасне єпархіальне життя та збірка проповідей митрополита Феодосія в дні пам‘яті різних святих.

Календар надрукований в одному з провідних поліграфічних підприємств Києва, а замовити та придбати його можна в єпархіальному управлінні.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар