Відбулися спільна сповідь та соборна Літургія духовенства Корсунь-Шевченківського благочинного округу

26 березня 2021 року, у п’ятницю 2-ої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у Свято-Вознесенському храмі смт.Стеблів Корсунь-Шевченківського району.

Владиці співслужили благочинний Корсунь-Шевченківського благочинного округу протоієрей Іоанн Налапко, клірики благочиння. Цього дня відбулося спільне великопісне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

На завершення Божественної літургії владика подякував духовенству Корсунь-Шевченківського благочиння за сумлінне пастирське служіння та вимовив проповідь, в якій наголосив на ключовому значенні Таїнства святої Євхаристії в житті та служінні священника.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Мар