Выбрать страницу

ВІДБУЛАСЯ ВІДЕОКОМУНІКАЦІЯ МІЖ МИТРОПОЛИТОМ ФЕОДОСІЄМ ТА РОБЕРТОМ АМСТЕРДАМОМ

22 березня 2024 року відбулася відеокомунікація між Головою юридичної компанії “Amsterdam & Partners LLP” Робертом Амстердамом і митрополитом Черкаським і Канівським Феодосієм (Снігірьовим).

Під час спілкування було порушено теми правового захисту Української Православної Церкви та її вірян, обговорено перспективи ухвалення Верховною Радою антиконституційного законопроєкту 8371 і того негативного резонансу, який викличе цей законопроєкт у разі ухвалення в цивілізованому світі.

Митрополит Феодосій поділився з адвокатом інформацією щодо своїх нещодавніх виступів на 55-й сесії Ради з прав людини ООН, яка проходить цими днями в Женеві, та найближчими планами захисту в РПЛ ООН православних журналістів з України, які сьогодні зазнають кримінальних переслідувань і знущань з боку чинної влади.

Роберт Амстердам, зі свого боку, розповів про подальші плани юридичного захисту вірян Української Православної Церкви та найближчу перспективу великого інтерв’ю на цю тему з американським консервативним журналістом і оглядачем Такером Карлсоном.

Також Роберт Амстердам попросив митрополита Феодосія посприяти у збиранні та узагальненні задокументованої інформації про священнослужителів і мирян, які зазнавали побиття та моральних знущань з боку загарбників храмів, радикалів, чи силових структур, щоб міжнародні юристи компанії “Amsterdam & Partners LLP” могли скласти відповідну доказову базу та пакет матеріалів для подачі до Комітету проти катувань при Організації Об’єднаних Націй.

Також було обговорено ще низку практичних питань, що стосуються міжнародного правового захисту віруючих в Україні та взаємодії правозахисників у цій сфері.

На завершення бесіди Роберт Амстердам просив митрополита Феодосія передати привітання і благопобажання Блаженнішому Митрополиту Онуфрію, а владика Феодосій, своєю чергою, побажав Роберту сил і укріплення від Бога в благородній справі правового захисту свободи совісті громадян України.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Количество просмотров: 27

Цей запис також доступний на: Russian

Об авторе

ОСТАННІ ПОДІЇ

КАЛЕНДАР НОВИН

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Відео-новини єпархії

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС

Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть
Дякуємо за допомогу!