Відбулися щорічні підсумкові збори Черкаської єпархії

30 грудня в кафедральному Архангело-Михайлівському соборі відбулися щорічні підсумкові збори духовенства Черкаської єпархії, які очолив керуючій архієрей Високопреосвященніший митрополит Черкаський і Канівський Феодосій. У зборах взяли участь вікарій Черкаської єпархії Преосвященний Антоній, єпископ Корсунь-Шевченківський, благочинні, настоятелі храмів, намісники та настоятельниці монастирів, керівники єпархіальних відділів.

Перед початком владика Феодосій звершив панахиду за кліриками, ченцями та черницями Черкаської єпархії, які пішли з життя протягом року, що минає.

Після цього архієрей проінформував присутніх про головні події та стан справ у Черкаській єпархії, роботу відділів, окреслив коло питань, над якими потрібно продовжити роботу, а також наголосив на головних подіях, які чекають у новому 2022 року, передусім 30-річчя заснування Черкаської єпархії.

Присутні мали можливість поставити свої запитання, на які отримали вичерпні відповіді митрополита Феодосія.

На завершення найстаріший клірик єпархії, благочинний Смілянського округу протоієрей Петро Дмитрук від імені усіх присутніх щиросердно подякував владиці Феодосію за батьківське піклування про свою черкаську паству, ревне архіпастирське служіння та молитви, і вручив йому букет квітів.

Інформаційно-новинний відділ Черкаської єпархії

« Мар