Відбулися Збори ігуменів та ігуменій монастирів Черкаської єпархії

27 серпня, в день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського, по завершенні соборного богослужіння у кафедральному Архангело-Михайлівському соборі, відбулися анонсовані напередодні Збори представників чернецтва Черкаської єпархії, які очолив митрополит Черкаський і Канівський Феодосій. У Зборах взяли участь намісники та настоятельниці всіх монастирів нашої єпархії разом з членами Духовних соборів обителей, а також старші сестри чернечих громад, які наразі не мають офіційного монастирського статусу.

Під час Зборів було обговорено низку адміністративних та організаційних питань чернечого життя єпархії. Збори подібного роду в Черкаській єпархії проводяться вперше.

На сьогоднішній день у Черкаській єпархії діють 9 чоловічих та жіночих монастирів та 2 чернечі громади. Загалом сьогодні тут несуть послух близько 160 ченців та черниць, а понад 100 послушників та послушниць проходять традиційний випробувальний термін перед чернечим постригом.

Прес-служба Черкаської єпархії

Октябрь 2021