Єпископа Корсунь-Шевченківського Антонія призначено благочинним Черкаської єпархії у справах монастирів

27 серпня, під час Зборів представників чернецтва Черкаської єпархії, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, який очолив роботу цього зібрання, оголосив Розпорядження, згідно з яким Преосвященного Антонія Корсунь-Шевченківського, вікарного єпископа Черкаської єпархії, призначено благочинним нашої єпархії у справах монастирів. Згідно цього ж Розпорядження, всі діючі монастирі виводяться з-під підпорядкування теріторіальним благочинним, як це було досі, та підпорядковуються благочинному у справах монастирів.

Коментуючи це Розпорядження, митрополит Феодосій зазначив, що це традиційна практика, яка має історичні корні в тому числі на Черкащині. Така адміністративна реорганізація повинна зробити життєдіяльність обителей більш скоординованою, адже Черкаська єпархія має розгалужене та насичене чернече життя, яке потребує більш чіткої координації та управління.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день у Черкаській єпархії діють 9 монастирів з офіційним статусом і 2 чернечі громади, які на даний час цього статусу поки що не мають. Загалом у постригу перебувають близько 160 ченців і черниць, понад 100 насельників і насельниць проходять в монастирях випробувальний термін.

Прес-служба Черкаської єпархії

« Фев