Відбулося спільне засідання Богословсько-літургійної комісії і Історичного відділу Черкаської єпархії

24 жовтня 2021 року, під головуванням митрополита Черкаського і Канівського Феодосія відбулося спільне засідання Богословсько-літургійної комісії і Історичного відділу Черкаської єпархії.

У засіданні взяв участь архієпископ Золотоніський Іоанн, вікарій Черкаської єпархії, почесний співголова Історичного відділу єпархії.

Також у зустрічі брали участь: кандидат богослов’я, протоієрей Артемій Налапко – Голова Богословсько-літургійної комісії, голова Історичного відділу – архідиякон Іоанн Поліщук, члени Комісії та співробітники відділу.

На засіданні були розглянуті питання про можливе перенесення дати святкування пам’яті Новомучеників Черкаських, про відновлення загальноєпархіального шанування двох чудотворних ікон Черкаської єпархії – Байбузівської ікони Божої Матері і Сухокалигірської «Милуючої» ікони Пресвятої Богородиці. Також на засіданні були обговорені плани щодо подальшого вивчення архівних матеріалів щодо Черкаських новомучеників, по підготовці документів до канонізації постраждалих за віру в ХХ столітті на Черкащині священнослужителів, ченців і мирян.

Июнь 2022
« Май