У день Стрітення у понад 20-ти столичних храмах запалена свічка допоможе онкохворій дитині – благодійна акція

У Києві, 15 лютого, у день свята Стрітення Господнього та Всесвітній день онкохворої дитини у понад 20 монастирях і храмах Української Православної Церкви відбудеться благодійна акція «Допоможи онкохворій дитині».

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, посилаючись на єпископа Боярського Феодосія (Снігірьова), кошти від свічок, придбаних цього дня, будуть відправлені у дитячі онкологічні відділення столиці.

«Таку акцію у день Стрітення Господнього ми проводимо вперше. До доброго починання приєднались понад 20 монастирів храмів столиці. Кожен у цей день зможе придбати стрітенську свічку і запалити за здоров’я не лише своїх рідних і близьких, але й за здоров’я онкохворих дітей. Кошти від придбаних стрітенських свічок будуть передані дітям, які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Київської обласної клінічної лікарні та онкологічному відділені Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Також у храмах будуть поставлені спеціальні скриньки для пожертв», – розповів владика Феодосій.

Благодійна акція відбувається за благословенням Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Наступного року акцію планується зробити більш масштабною.

Київських монастирів і храмів, які беруть участь у благодійній акції «Допоможи онкохворій дитині»:
1. Покровський монастир (Бехтеревський провулок, 15).
2. Іонинський монастир (вул. Тімірязєвська, 1).
3. Десятинний монастир (вул. Володимирська, 2).
4. Храм Різдва Христового на Сирці (вул. Щусєва, 33А).
5. Храм Всіх скорботних Радість у Бабиному яру (парк «Бабин яр», метро «Дорогожичі»).
6. Храм Олександра Невського на Оболоні (вул. Петра Дегтяренка, 22).
7. Храм Володимирської ікони Божої Матері на Лук’янівці (вул. Артема, 86-88).
8. Храм Ярослава Мудрого на Березняках (Дніпровська набережна, 2А).
9. Храм святителя Миколая (вул. Драгоманова, 1).
10. Храм святителя Спиридона (просп. Леся Курбаса, 7-Д).
11. Храм Божої Матері біля озера Тельбін (вул. Шумского, 3Б).
12. Храм Михаїла, митрополита Київського (вул. Шовковична, 39/1).
13. Храм княгині Ольги на Харківському масиві (вул. Архітектора Вербицького, 3Г).
14. Храм Адріана і Наталії на Лісному масиві (Лісний проспект, 32).
15. Храм Параскеви на Осокорках (Дніпровська набережна, 18).
16. Храм Володимирської ікони на Виноградарі (просп. Георгія Гонгадзе, 19).
17. Храм Євфросинії Полоцької (вул. Антоновича, 115).
18. Храм Романа Солодкоспівця (вул. Лабораторна, 15А).
19. Храм Миколая Іорданського (вул. Фрунзе, 47).
20. Храм Різдва Богородиці (вул. Старонаводницька 8/6, Царське Село).
21. Храм Варвари при Київській обласній клінічній лікарні (вул. Багговутівська, 1А).
22. Храм мученика Валерія в Гідропарку (метро «Гідропарк»).
23. Храм Успіння Богородиці на Позняках (вул. Тальновська, 4).

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, 19 лютого о 14.00 у продовження акції «Допоможи онкохворій дитині» у актовій залі Культурно-просвітницького центру «Київський Єрусалим» (Київ, вул. Овруцька, 7) при Феодорівському храмі відбудеться відкриття виставки-аукціону художніх робіт онкохворих дітей, котрі проходять курс лікування в онкогематологічному відділенні Київської обласної клінічної лікарні.