В день явлення Казанської ікони Божої Матері єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну Літургію в селі Тарасівка (+аудіо)

21 липня, в день явлення Казанської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій звершив Божественну Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Тарасівка Броварського району.

Його Преосвященству співслужили благочинний району протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму протоієрей Володимир Прищепа, намісник Свято-Єлисаветинського монастиря м. Кіровоград архімандрит Мануїл (Задніпряний), духовенство Броварського благочиння.

Після закінчення богослужіння єпископ Феодосій вимовив проповідь про шанування Пресвятої Богородиці, про Її молитовне заступництво за нас перед Богом та про допомогу, яку посилає Пресвята Діва по нашим молитвам.

Слухати проповідь

« Авг