Вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив урочистості престольного свята у своєму титульному місті (+відео, аудіо)

9 жовтня, в день преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова, вікарій Київської Митрополії єпископ Броварський Феодосій очолив Божественну літургію в Іоанно-Богословському храмі м. Бровари. Йому співслужили настоятель храму протоієрей Іоанн Мисів, духовенство м. Києва та Київської області. На завершення Літургії були звершені освячення храмових стінних розписів та святкова Хресна хода.

Після закінчення богослужіння владика привітав духовенство та парафіян з престольним днем, а настоятеля храму протоієрея Іоанна – з 20-річчям служіння в сані священика. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, єпископ Феодосій поклав на ювіляра орден УПЦ святителя Петра Могили.

Слухати проповідь