Архієпископ Феодосій очолив богослужіння престольного свята у храмі прп.Серафима Саровського

1 серпня у храмі на честь преподобного Серафима Саровського в Пущі-Водиці м.Києва, з нагоди престольного свята відбулася святкова Літургія, яку з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством архієпископ Боярський Феодосій

Його Високопреосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель парафії протоієрей Іоанн Грицько і духовенство столиці.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Літургії архієпископ Феодосій передав духовенству та прихожанам храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та звернувся до парафіян зі словом проповіді.

На завершення святкового богослужіння священнослужителі та миряни пройшли хресним ходом навколо храму.