Архієпископ Феодосій підніс молитви за упокій митрополита Софронія

22 грудня 2020 року, після Божественної літургії, яку Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив у Троїцькому храмі смт.Іркліїв Чорнобаївського району, владика очолив соборну панахиду за спочилим митрополитом Софронієм: саме сьогодні виповнилося півроку, як видатний архіпастир землі черкаської відійшов у блаженну вічність.

Владика Феодосій у своєму слові зазначив видатні заслуги покійного митрополита у розбудові Православ’я в умовах утворення незалежної Української Православної Церкви, його неперевершений талант храмобудівничого, чиї неординарні архітектурні ідеї були втілені в багатьох святих храмах, що виросли на Черкащині за роки активної архіпастирської діяльності покійного владики Софронія.

Троїцький собор, в якому звершувалася панахида, теж будувався молитвами та участю митрополита Софронія.

Владиці Феодосію співслужили вікарій Черкаської єпархії єпископ Іоанн, клірики Чорнобаївського, Золотоніського, Кам’янського благочинь, а також священики з сусідніх єпархій.

Прес-служба Черкаської єпархії