Архієпископ Боярський Феодосій співслужив Предстоятелю в урочистостях перед початком навчального року у КДАіС (+ВІДЕО)

1 вересня, у п’ятницю 13-ї седмиці після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та молебень перед початком навчального року у Київських духовних школах.

Його Блаженству співслужили: Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ірпінський Климент, а також викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії у священному сані.

За богослужінням молились вихованці та студенти Київських духовних шкіл, паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.

Під час святкової літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід до Хрестовоздвиженського храму, де Предстоятель очолив молебень перед початком нового навчального року. Перед молитвою Архіпастир звернувся до викладачів та студентів КДАіС зі словом настанови перед початком навчання.

Після молебню всі присутні вклонилися мощам небесного покровителя Київської духовної академії і семінарії преподобного Нестора Літописця, після чого Предстоятель окропив усіх святою водою.

На завершення урочистостей біля пам’ятника святителю Петру Могилі було зроблене традиційне фото, після чого відбулась святкова трапеза.

news.church.ua

Январь 2022