Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію на місці розп’яття апостола Андрія Первозванного

У суботу, 15 вересня, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, перебуваючи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Грецькій Республіці, звершив Божественну Літургію в м.Патри, на місці розп’яття святого апостола Андрія Первозванного. Богослужіння було звершено з благословення Преосвященного митрополита Патрського Хризостома в старому храмі Апостола Андрія, побудованому на місці розп’яття святого. Поруч з цим історичним храмом височіє сучасний Собор Андрія Первозванного, який є найбільшим православним храмом Греції і другим за величиною на Балканах (після собору святого Сави в Белграді).

Архієпископу Феодосію співслужив заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, грецьке духовенство та духовенство Київської єпархії, що супроводжувало владику. Під час Літургії Високопреосвященним владикою була виголошена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення ворожнечі в Україні.

« Фев