Єпископ Антоній звершив святкову Літургію у Свято-Покровському Красногірському монастирі

7 лютого 2024 року, у свято на честь ікони Пресвятої Богородиці “Дубенська” (“Красногірська”), з благословення митрополита Черкаського і Канівського Феодосія, вікарій Черкаської єпархії та благочинний у справах монастирів єпархії єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній звершив Літургію у Свято-Покровському Красногірському жіночому монастирі.

Його Преосвященству співслужили благочинний Золотоніського округу протоієрей Сергій Снопок і духовенство благочиння.

На Літургії молилися настоятелька монастиря ігуменія Арсенія з сестрами.

На богослужінні було прочитано молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Наприкінці соборної молитви архієреєм і духовенством було звершено молебень перед шанованим у Красногірській обителі образом Божої Матері “Дубенська”.

Після Літургії єпископ Антоній звернувся до прочан зі словом духовної настанови. “Божа Матір завжди бажає створити в нашій душі обитель, в якій прославлялося б Її святе ім’я. Але як часто ми руйнуємо цю обитель своїми злими помислами і гріхами!” – зазначив архієрей. Водночас владика наголосив, що Пресвята Діва завжди закликає нас до покаяння і приймає скрушений плач серця, що кається.

Архієрей розповів, що серед святих отців Церкви існує думка, що Пресвята Богородиця “зв’язує” Всесильного Бога, по-материнськи схиляючи на віруючих людей Його милість. І останнє слово на наш захист на Страшному Суді буде також за Божою Матір’ю.

Привітавши матушку ігуменію зі святом, єпископ Антоній побажав усім сестрам і парафіянам обителі заступництва Пресвятої Богородиці.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Липень 2024