Єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну Літургію в Свято-Амвросіївському храмі міста Мілана (Італія)

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, який знаходився в Італії для участі в заходах, присвячених тисячоліттю давньоруського чернецтва на Афоні, відвідав православну парафію на честь святителя Амвросія Медіоланського в м.Мілані.

У неділю 11 грудня єпископ Феодосій звершив Божественну літургію у співслужінні настоятеля парафії архімандрита Амвросія (Макара) і православного духовенства з України і Європи, на яку зібралося кілька сот віруючих, наших співвітчизників. Служба відбувалася церковнослов’янською, українською, італійською та молдавською мовами, понад двісті вірних причастилися святих Христових Таїн.

Наприкінці літургії єпископ Феодосій виголосив проповідь на тему Євангельського читання і передав прихожанам благословення і добрі побажання від Предстоятеля Української Православної Церкви.

По завершенні богослужіння продовжилося спілкування Преосвященного владики Феодосія з членами Свято-Амвросіївської громади Мілану, більшість в якій складають вихідці з України. Парафіяни ділилися з владикою своїми радощами і проблемами, активно цікавилися новинами з Батьківщини.

[wzslider autoplay=”true” interval=”3700″ transition=”‘flash'” lightbox=”true”]

« Мар