Митрополит Феодосій очолив спільне говіння Кам’янського та Смілянського благочинних округів (+ВІДЕО)

29 березня 2023 р., у середу 5-ї седмиці Великого посту, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському храмі м. Кам’янка. Архієрею співслужили секретар єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Кам’янського і Смілянського округів протоієрей Георгій Пограничний і духовенство Кам’янського та Смілянського благочинь.

Цього дня відбулося великопісне говіння священнослужителів Смілянського та Кам’янського благочинь, сповідь у яких приймав духівник Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Наприкінці Літургії митрополит Феодосій звернувся до вірян із проповіддю, в якій розповів про вагомий внесок відомих діячів мистецтва, які працювали в Кам’янці та Смілі, у зміцнення духовності нашого народу. Архієрей також подякував духовенству за твердість у вірі та стійкість у відстоюванні канонічної правди, що перебуває у Святій Апостольській Православній Церкві. “Сьогодні ми зібралися, щоб засвідчити свою канонічну, благодатну духовну єдність навколо євхаристійної Чаші”, – зазначив архіпастир.

За захист канонічної Православної Церкви та стійкість у вірі митрополит Феодосій вручив клірикам Смілянського округу протоієреям Андрію Парахіну, Миколаю Ковіті та Олександру Корчаку відзнаки “За вірність Церкві та мужність”.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ