Митрополит Феодосій привітав благочинного Черкаського округу з ювілеєм (+ВІДЕО)

25 травня 2024 року, в суботу 3-ї седмиці після Пасхи, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій звершив Божественну літургію на Свято-Андріївському архієрейському подвір’ї м.Черкаси. Його Високопреосвященству співслужили секретар Черкаської єпархії протоієрей Василій Вознюк, благочинний Черкаського округу і намісник подвір’я протоієрей Сергій Чумак, духовенство єпархії, а також гості у священному сані.

На Літургії у вівтарі молилися вікарні архієреї Черкаської єпархії: архієпископ Золотоніський Іоанн і єпископ Корсунь-Шевченківський Антоній.

Під час богослужіння було піднесено сугубу молитву за Церкву, що потерпає від гонінь.

Після закінчення Літургії митрополит Феодосій адресував привітання протоієрею Сергію Чумаку, який відзначає сьогодні своє 55-річчя. Архієрей підкреслив, що в складний для Церкви час протоієрей Сергій зберігає міцну віру і самовіддано звершує священицьке служіння.

На знак подяки за багаторічні пастирські труди, митрополит Феодосій вручив протоієрею Сергію Чумаку високу церковну нагороду – орден Української Православної Церкви святого апостола Андрія Первозванного. Благословенними грамотами також були нагороджені найближчі помічники Черкаського благочинного і духовенство, яке відзначило нещодавно особисті пам’ятні дати.

Пресслужба Черкаської єпархії УПЦ

Июнь 2024