Митрополит Феодосій взяв участь в престольному святі Свято-Успенської Почаївської Лаври

19 серпня, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, відбулася урочиста Божественна літургія з нагоди престольного свята Преображенського собору Свято-Успенської Почаївської лаври, яку очолив намісник Лаври митрополит Почаївський Володимир.

Його Високопреосвященству співслужили митрополит Луганський і Алчевський Пантелеімон, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, архієпископ Шумський Іов, а також братія і гості монастиря в священному сані.

Після запричасного вірша митрополит Феодосій звернувся до віруючих зі словами архіпастирського проповіді.

По завершенні Літургії відбувся Хресний хід, після якого владика намісник привітав усіх зі святом і подякував за спільну молитву архіпастирям і численним прочанам.

Январь 2022
« Дек