Преосвященного Феодосія єпископа Боярського призначено Керуючим Північним вікаріатством м.Києва

Єпископа Боярського призначено Керуючим Північним вікаріатством Києва3 жовтня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир у своїй робочій резиденції у Феофанії провів збори з вікарними архієреями та благочинними Київської єпархії стосовно нового адміністративного устрою Київської єпархії.

Згідно Розпорядження по Київській єпархії Української Православної Церкви № 1768 від 25 вересня 2013 року з метою ефективного церковно-адміністративного управління парафіями в межах міста Києва утворено наступні вікаріатства: Північне, Південне та Східне. В межах Київської єпархії утворено Бородянське, Макарівське та Обухівське вікаріатства.

Керуючими вікаріатствами призначено:

Північне – Преосвященний Феодосій, єпископ Боярський (Оболонське, Подільське, І Шевченківське, ІІ Шевченківське, Кладовищенське благочиння м. Києва).

Південне – Преосвященний Миколай, єпископ Васильківський (Голосіївське, ІІ Лікарняне, Печерське, Святошинське, Солом’янське благочиння м. Києва).

Східне – Преосвященний Климент, єпископ Ірпінський (І Дарницьке, ІІ Дарницьке, Деснянське, Дніпровське, І Лікарняне благочиння м. Києва).

Бородянське – Преосвященний Варсонофій, єпископ Бородянський (І Бородянське, ІІ Бородянське, Іванківське, Поліське благочиння).

Макарівське – Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський (Бишівське, Білогородське, Боярське, Бучанське, Вишневське, Ірпінське, Макарівське благочиння).

Обухівське – Преосвященний Іона, єпископ Обухівський (Васильківське, Гребінківське, Калинівське, Обухівське, Українське, Фастівське благочиння).

Загальну координацію діяльності керуючих вікаріатствами у місті Києві та Київській єпархії покладено на Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія.

« Мар